X
94 314 84 58

Bobolin i okolice


Bobolin to spokojne "agroletnisko" usytuowane na trasie Darłowo - Dąbki, w odległości ok. 500m od linii brzegowej Bałtyku.

Ze względu na warunki szczególnie pozytywnie wpływające na stan zdrowia, Dąbki, Bobolin i kilka mniejszych sołectw wchodzi w skład Uzdrowiska Dąbki. Tutejszy mikroklimat bardzo korzystnie działa na górne drogi oddechowe. Ów mikroklimat tworzą między innymi: naturalnie czyste środowisko, lasy sosnowe, bliskość morza, nasycenie powietrza jodem oraz duża odległość od aglomeracji miejskich.

Bobolińska, szeroka i piaszczysta plaża jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych nad polskim morzem - na tutejszych plażach można opalać się w całkowitej symbiozie z naturą. W Bobolinie i okolicach wytyczono wiele ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych - amatorzy wycieczek pieszych oraz rowerowych znajdą tu wiele interesujących i pięknych tras.
   
Bliskość większych miejscowości - kurortów nadbałtyckich, takich jak Darłowo czy Dąbki, zapewnia dostęp do licznych nadmorskich atrakcji, przy jednoczesnym pełnym relaksie na co dzień w cichym i spokojnym Bobolinie. Zapraszamy wczasy w Bobolinie.